Oleje syntetyczne 0w40

MOBIL 1 New Life 0W40 1L

Mobil 1 0W-40 opak. 1L W pełni syntetyczny olej silnikowy, zapewniający najwyższy poziom ochrony przeciwzużyciowej we wszystkich warunkach eksploatacyjnych. Wyprodukowany został w oparciu o doskonałą, opatentowaną formulację zawierającą najlepsze oleje bazowe oraz nowoczesny pakiet dodatków uszlachetniających, w skład którego wchodzą specjalne...
CENA: 49,00 PLN
Wysyłka
Dzisiaj

MOBIL 1 New Life 0W40 4L

Mobil 1 0W-40 New Life opak. 4L W pełni syntetyczny olej silnikowy, zapewniający najwyższy poziom ochrony przeciwzużyciowej we wszystkich warunkach eksploatacyjnych. Wyprodukowany został w oparciu o doskonałą, opatentowaną formulację zawierającą najlepsze oleje bazowe oraz nowoczesny pakiet dodatków uszlachetniających, w skład którego wchodzą specjalne...
CENA: 195,00 PLN
Wysyłka
Dzisiaj
Olej 0w40 to olej syntetyczny stosowany w najnowszych silnikach benzynowych i wysokoprężnych. Oleje 0w40 są produktami najwyższej jakości, które odznaczają się najmniejszą gęstością i najwyższą zawartością baz syntetycznych.
Olej 0W40 spełnia najnowsze specyfikacje i wymogi oraz jest przystosowany do pracy w silnikach silnie obciążonych, posiadających duże moce.
Aby cieszyć się długą żywotnością i bezawaryjnością silnika samochodu należy pamiętać o stosowaniu odpowiedniego oleju silnikowego , a także systematycznie wymieniać olej i filtry.
W naszej ofercie znajdą Państwo oleje syntetyczne 0w40 większości wiodących polskich i zagranicznych producentów.
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal