Oleje konserwacyjne

Olej konserwacyjny AN -100 S 20 L/ kanister

Olej konserwacyjny Antykol 100S 20L/ kanister Olej ochronny i silnikowy Antykol 100 S produkowany jest na bazie wysokorafinowanego destylatu naftowego i pakietu dodatków uszlachetniających o działaniu przeciwutleniającym, przeciwkorozyjnym, antypiennym i zmniejszającym zdolność oleju do wydzielania osadów. Zastosowanie: do ochrony...
CENA: 253,70 PLN
Wysyłka
Produkt na zamówienie

Olej konserwacyjny AN - 100 S 180 kg/ beczka 205 L

Olej konserwacyjny Antykol AN-100S 180 kg/ beczka 205 L Olej ochronny i silnikowy Antykol 100 S produkowany jest na bazie wysokorafinowanego destylatu naftowego i pakietu dodatków uszlachetniających o działaniu przeciwutleniającym, przeciwkorozyjnym, antypiennym i zmniejszającym zdolność oleju do wydzielania osadów. Zastosowanie:...
CENA: 2 299,60 PLN
Wysyłka
Produkt na zamówienie
Oleje ochronne produkowane są na bazie wysokorafinowanego destylatu naftowego i pakietu dodatków uszlachetniających o działaniu przeciwutleniającym, przeciwkorozyjnym, antypiennym i zmniejszającym zdolność oleju do wydzielania osadów.
Oleje konserwacyjne stosuje się do ochrony przed korozją wewnętrznych powierzchni silników spalinowych, sprężarek powietrznych, pomp silnikowych.
Olej konserwujący stosuje się w pojazdach mechanicznych zamiast oleju silnikowego, bez potrzeby wymiany w okresie przebiegu do 2 tys. kilometrów.
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal