Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » OLEJE SILNIKOWE » syntetyczne » 5W30 »
Castrol EDGE 5W30 4L LL Titanium FST ( 507.00, FAP )

Castrol EDGE 5W30 4L LL Titanium FST ( 507.00, FAP )

CENA: 179,00 PLN
Castrol
Niedostępny
dla wybranej opcji.
Czas realizacji
wysyłka jutro
Dostawa już od: 14,88 PLN
Waga: ok 4.00 kg
Wersja do druku Dodaj do przechowalni
  • OPIS
  • GWARANCJA

Castrol EDGE 5W30 TITANIUM FST LL opak. 4L

Linia Castrol EDGE to oleje syntetyczne wzmocnione tytanem.

Technologia TITANIUM FST™ minimalizuje tarcie i zrywanie filmu olejowego poprzez podwojenie jego trwałości. W rezultacie silnik jest chroniony nawet w niskich temperaturach i przy niskim ciśnieniu.

Olej Castrol Edge redukuje tarcie w każdym zakresie obrotów silnika. Dzięki TITANIUM FST™ olej jest nawet dwukrotnie bardziej wytrzymały.

W pełni syntetyczny olej niskopopiołowy z formuła Fluid Strength Technology został opracowany w celu spełnienia najbardziej rygorystycznych norm producentów samochodów . Zapewnia najwyższe standardy w trosce o zachowanie najwyższej ochrony i czyśtości silnika , gwarantuje znaczące zmniejszenie osadów w układzie wydechowym, a tym samym przedłuża trwałość filtrów cząstek stałych DPF i 3-drożnych układów katalitycznych.

Technologia Longlife sprawdza się w pojazdach o wydłużonych przebiegach międzyserwisowych

Odpowiedni do systemów wtrysku w silnikach Diesla takich jak Common Rail, pompowtryskiwaczy oraz starszych systemów oraz wszystkich systemów zasilania w silnikach benzynowych zgodnie z normami, którymi odznacza się.

ZASTOSOWANIE: 
* Castrol EDGE 5W-30 jest odpowiedni zarówno do silnika diesel jak i benzynowego, spełniając wymogi norm VW 504 00 i 507 00.* Realizuje warunki większości poprzednich norm określonych przez Volkswagena,  zapewnia ochronę nowoczesnych jednostek FSI, TDI i turbodoładowanych silników benzynowych.


ZALETY STOSOWANIA


  •  Utrzymanie silnik w czystości - gwarancja niskiej emisji spalin
  • Technologia przeciwzużyciowa
  • Większa ochrona dla wszystkich samochodów VW, Audi, BMW i MB oraz silników o wydłużonych przebiegach między wymianami oleju
  • Mieszalny  olejami spełniającymi specyfikację API SH, SJ, SL, SM Spełnia Normy i Specyfikacje:
ACEA: A3/B3/B4


MB 229.51,
VW 504.00/507.00,
BWM Longlife-04

Castrol edge 5w30, edge 5/30, 507.00, 504.00, longlife, 229.51, syntetyczny, 5w30, 5/30, 5-30, titanium, longlife Kod: 1130 CAE5304
Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji czy złożenia reklamacji.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowanie

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal