Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » CZĘŚCI i AKCESORIA » pozostałe »
Magnetyczny uchwyt na telefon, GPS, smartphone

Magnetyczny uchwyt na telefon, GPS, smartphone

CENA: 17,00 PLN
Magnetti
Niedostępny
dla wybranej opcji.
Czas realizacji
wysyłka 1 - 2 dni
Dostawa już od: 14,64 PLN
Waga: ok 0.50 kg
Wersja do druku Dodaj do przechowalni
  • OPIS
  • GWARANCJA

Magnetyczny uchwyt na telefon, GPS, smartphone czy tablet marki AUTOMAX

 

Magnetyczny uchwyt na telefon jest świetnym rozwiązaniem dla osób , którzy nie lubia mieć przybrudzonej szyby od uchwytu przyssawkowego a take lubią mieć telefon pod ręką.

Niewielkie wymiary, błyskawiczny sposób montażu, wygoda użytkowania, uniwersalność, i w końcu jego stylistyka, czynią go produktem idealnym dla każdego użytkownika, znudzonego konwencjonalnymi uchwytami samochodowymi.
Charakterystyka:

W zestawie znajduję się uchwyt z tworzywa sztucznego ,które to montuję sie do kratki wentylacyjnej na desce rozdzielczej.Jego właściwości sprawiają że telefon nie rusza się i zapewnia stabilne korzystanie z urządzeń . Płytkę montażową zaleca się nakleić płytkę montażową na tylną część telefonu i używać pod  np. : etui ochronnym.Takie umieszzczenie  płytki spowoduje, że urządzenie będzie stale chronione przed uszkodzeniami , a magnes będzie działać.Istnieje równiez możliwośc zamontowania płytki na tylnej klapce urządzenia.Płytkę można również zamontowac na euti ochronnym ,o ile euti jest wyprodukowane z gładkiego materiału. 

 uchwyt do telefonu , gps uchwyt ,magens , tabletu, tablet, ramie, uchwyt, uchwyt na nawigację, nawigacja, Kod: 3829 UCH8211
Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji czy złożenia reklamacji.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowanie

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal