Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » OLEJE HYDRAULICZNE » typu LHM / LHM-HLP »
Hydrol LHM-HLP 32 20 L/ kanister

Hydrol LHM-HLP 32 20 L/ kanister

CENA: 295,00 PLN
Orlen Oil
Niedostępny
dla wybranej opcji.
Czas realizacji
produkt na zamówienie
Dostawa już od: 24,01 PLN
Waga: ok 22.00 kg
Wersja do druku Dodaj do przechowalni
  • OPIS
  • GWARANCJA

Olej hydrauliczny HYDROL L-HM/HLP 32    20L/kanister

Jest to olej stosowany do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowany jest  w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.

Zapewnia:

• wydłużenie czasu eksploatacji,
• zmniejszenie zużycia powierzchni elementów trących w układach pomp hydraulicznych

Zastosowanie:

Olej hydrauliczny Hydrol L-HM/HLP przeznaczony jest  głównie do stosowania w wysoko obciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego, tj. przekładniach hydraulicznych, mechanizmach regulujących i sterujących oraz innych podobnych urządzeniach, w których występują trudne warunki pracy (ciśnienie do 25 MPa w pompach zębatych i do 35 MPa w pompach tłokowych) oraz panuje podwyższona temperatura i wilgotności otoczenia.

Opakowanie

Spełnia normy:

Hydrol L-HM/HLP 32, 46, 68 - Denison Hydraulics HF2/HF0,

Hydrol L-HM/HLP 46 - Cincinnati Machine P-70,

DIN 51524 cz.2,

Oleje w klasach lepkościowych VG 32, 46 ,68 , 100, 150 zostały dopuszczone do stosowania w górnictwie i posiadają certyfikat wydany przez Główny Instytut Górnictwa uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa.

Kod: 537 LHM-HLP3220
Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji czy złożenia reklamacji.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowanie

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal