Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » OLEJE HYDRAULICZNE » typu HV / L-HV »
Hydrol Premium LHV 46 180 kg/ 205 L

Hydrol Premium LHV 46 180 kg/ 205 L

CENA: 2 586,50 PLN
Orlen Oil
Niedostępny
dla wybranej opcji.
Czas realizacji
produkt na zamówienie
Dostawa już od: 129,00 PLN
Waga: ok 220.00 kg
Wersja do druku Dodaj do przechowalni
  • OPIS
  • GWARANCJA

Olej hydrauliczny 46 180/ beczka 205 L

Jest to olej hydrauliczny produkowany  w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających. Olej ten  charakteryzuje się wysokim poziomem własności przeciwzużyciowych i dodatkowo polepszonymi, w stosunku do olejów hydraulicznych rodzaju L-HM, własnościami lepkościowo-temperaturowymi.

Zapewnia:

  • wydłużenie czasu eksploatacji,
  • zmniejszenie zużycia powierzchni elementów trących w układach pomp hydraulicznych,
  • pracę w szerokim zakresie temperatur z zachowaniem optymalnych własności lepkościowych (wysoki wskaźnik lepkości WL > 140).

 

ZASTOSOWANIE:

Olej hydrauliczny Hydrol L-HV przeznaczony jest do stosowania w wysokoobciążonych układach napędu, wysokociśnieniowych pompach tłokowych stałego i zmiennego wydatku, pracujących przy prędkościach ok. 2500 obr./min i ciśnieniu ok. 35 MPa oraz pompach łopatkowych (ciśnienie do 20 MPa), gdzie wymagany jest wysoki poziom własności przeciwzużyciowych oleju, oraz w precyzyjnych układach sterowania hydraulicznego i systemach hydraulicznych, które wymagają małych zmian lepkości przy zmianach temperatury.

Spełnia  normy:

DIN 51524 cz. 3

Kod: 559 L-HV46180
Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji czy złożenia reklamacji.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowanie

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal