Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » DODATKI DO OLEJÓW I PALIW » Motodoktory, dod. do oleju »
STP Uszczelniacz silników - Engine Stop Leak 300ml

STP Uszczelniacz silników - Engine Stop Leak 300ml

CENA: 22,10 PLN | 35,30
STP
Niedostępny
dla wybranej opcji.
Promocja
Czas realizacji
wysyłka dzisiaj
Dostawa już od: 11,00 PLN
Waga: ok 0.50 kg
Wersja do druku Dodaj do przechowalni
  • OPIS
  • GWARANCJA


STP Engine Stop Leak- uszczelniacz do silników 300ml  


ZALETY STOSOWANIA:
* Engine Stop Leak - likwiduje wycieki oleju z silnika spowodowany wyschnięciem, stwardnieniem lub skurczeniem uszczelek oleju.
* Miesza się z wszystkimi typami olejów. * Zabezpiecza przed kosztownymi naprawami.
* Niegroźny dla części silnika.
* Chroni przed stratą oleju.

Wyciek oleju na trasie może spowodować zatarcie silnika - STOP LEAK chroni przed awariami.

Sposób użycia:
1. Uruchom silnik i doprowadź do normalnej temperatury pracy.
2. Wlej całą zawartość butelki do ciepłego oleju
3. Dodawaj, gdy poziom oleju znajdzie się między wskaźnikami 1/2a
4. Silnik powinien pracować jeszcze przez 15 minut

Wycieki powinny zniknąć w ciągu jednego tygodnia lub po przebiegu 1600 km. Jeżeli wycieki nie ustąpią może być konieczna naprawa w warsztacie samochodowym.

Technologie dla produktu:

 

Marka STP powstała w Stanach Zjednoczonych w 1954roku. Początkowo założyciele produkowali tylko jeden produkt regenerujący silniki, natomiast w ciągu kolejnych lat rozszerzali swoją ofertę i poprawiali jakość produktów.  W roku 1972 produkty STP sprzedawane były już w USA, Kanadzie, Meksyku i prawie 100 krajach na całym świecie. W 1978r wprowadzono m.in. kształtne, łatwe do nalewania buteleczki na dodatek do benzyny, a od 1990r. marka znajduje się praktycznie w każdym kraju świata dzięki lokalnym dystrybutorom. Dziś właścicielem STP jest firma Armored AutoGroup Inc.

Obecnie w ofercie marki STP jest kilkadziesiąt produktów, w tym: dodatkido paliw, olejów silnikowych , płynów do chłodnic, preparaty do czyszczenia silników, gaźników, kokpitów  itp.

Wszystkie produkty STP® zostały dokładnie sprawdzone i można je bezpiecznie używać we wszystkich samochodach. Zawsze pamiętaj, aby postępować zgodnie z zaleceniami, dokładnie wskazanymi na etykiecie. Produkty STP® są w pełni zgodne z innymi standardowymi paliwami i smarami przeznaczonymi do podobnego użytku

Od ponad 50 lat powód, dla którego ludzie ufają marce STP® jest prosty: Produkty STP® dają „moc” potrzebną do wyciągnięcia maksimum z naszych samochodów.

 

USZCZELNIACZ SILNKA, USZCZELNIACZ SILNIKÓW, ENGINE STOP LEAK, STP Kod: 796 US
Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji czy złożenia reklamacji.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowanie

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal