Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » Dział pomocy »
Faktury / Duplikaty

Faktury / Duplikaty

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT (w zależności od potrzeb klienta) i wysyłany/a wraz z zamówionym towarem. Dokument ten stanowi dowód zakupu oraz podstawę do uzyskania reklamacji lub zwrotu pieniędzy.

 

W przypadku zauważenia błędu na fakturze (np.: w nazwie nabywcy) Klient ma prawo wystawic notę korygującą (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów Klient wystawcą noty korygującej jest Nabywca)
 

 


Skorygować możemy tylko drobne błędy, całkowita zmiana danych nabywcy nie jest możliwa.

 

UWAGA!

 

 •  

  Informujemy, że od 01 stycznia 2020 roku wprowadzone zostały zmiany dotyczące wystawiania faktur VAT – podstawą do wystawienia pełnej faktury VAT dla podmiotu gospodarczego jest paragon fiskalny z wydrukowanym numerem NIP.

  W związku z czym Klienci, którzy stanowią powyższy podmiot i chcą pozyskać

  fakturę VAT, w chwili składania zamówienia powinni wybrać opcję

  Faktura VAT =  należy wpisać dane (numer NIP i nazwę firmy), na które ma zostać wystawiona faktura VAT. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, nie ma możliwości jej otrzymania.

   

  Ponadto pragniemy przekazać, że dla Klientów indywidualnych, imienne faktury VAT wystawiane są jak dotychczas.
 • Od 1 maja 2004 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Finansów, regulujące zasady wystawiania faktur. Wedle obowiązujących przepisów zniesiony został wymóg podpisywania faktur VAT.
 • Od 1 lipca 2018 zgodnie z obowiązującą ustawą nie ma możliwości wystawienia faktury na podstawie paragonu fiskalnego (jak było do tej pory). Prosimy więc o przemyślane zakupy i wybór dowodu zakupu (paragon lub faktura vat) podczas składania zamówienia. Po wysłaniu towaru nie ma możliwości zmiany dowodu zakupu.W celu uzyskania duplikatu faktury, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal