Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » Dział pomocy »
Faktury / Duplikaty

Faktury / Duplikaty

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT (w zależności od potrzeb klienta) i wysyłany/a wraz z zamówionym towarem. Dokument ten stanowi dowód zakupu oraz podstawę do uzyskania reklamacji lub zwrotu pieniędzy.

 

W przypadku zauważenia błędu na fakturze (np.: w nazwie nabywcy) Klient ma prawo wystawic notę korygującą (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów Klient wystawcą noty korygującej jest Nabywca)
 


Skorygować możemy tylko drobne błędy, całkowita zmiana danych nabywcy nie jest możliwa.

 

UWAGA!

  • Od 1 maja 2004 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Finansów, regulujące zasady wystawiania faktur. Wedle obowiązujących przepisów zniesiony został wymóg podpisywania faktur VAT.
  • Od 1 lipca 2018 zgodnie z obowiązującą ustawą nie ma możliwości wystawienia faktury na podstawie paragonu fiskalnego (jak było do tej pory). Prosimy więc o przemyślane zakupy i wybór dowodu zakupu (paragon lub faktura vat) podczas składania zamówienia. Po wysłaniu towaru nie ma możliwości zmiany dowodu zakupu.W celu uzyskania duplikatu faktury, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal