Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » Dział pomocy »

Zmiany / Anulacja zamówienia

Zmiany / Anulacja zamówienia

Zmiana pozycji zamówienia możliwa jest tylko do czasu przygotowania zamówionych towarów w magazynie. Po tym czasie zmiany nie są już możliwe.

Aktualny stan realizacji zamówienia można sprawdzić logując się do swojego konta na stronach Naszego sklepu.

W celu zmodyfikowania pozycji zamówienia prosimy o przesłanie takiej informacji poprzez poniższy formularz, podając numer zamówienia oraz nazwę produktu, który ma zostać dodany, bądź usunięty z zamówienia lub o telefon do Biura Obsługi Klienta w godzinach 9-18 (tel.: 33/817 43 41).

Czas realizacji zamówienia zostanie wydłużony o czas przygotowania do wysyłki nowego produktu.


Pokrowiec Kierownicy II czarno-beżowy  /6569/ Pokrowiec Kierownicy II czarno-beżowy /6569/ Płukanka do chłodnic 250ml Płukanka do chłodnic 250ml Pokrowiec Kierownicy V czarno-brązowy /42927/ Pokrowiec Kierownicy V czarno-brązowy /42927/