Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » Dział pomocy »
Zakładanie konta / Logowanie

Zakładanie konta / Logowanie

Rejestracja nowego Klienta


Rejestracja, czyli podanie danych osobowych oraz adresu do wysyłki zamówienia

Zakupów on-line w sklepie może dokonać tylko zarejestrowany użytkownik. Rejestracja w sklepie OlejeSamochodowe.com.pl jest calkowicie darmowa do niczego nie zobowiązuje. Zakładając konto Klient akceptuje regulamin sklepu. Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje ok. 2min.

Jeżeli nie chcesz się rejestrowac - złóż zamowienie e-mailem, faksem lub telefonicznie dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta w godzinach od 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku .

Proces rejestracji przebiega szybko, a dane podawane przez Klienta są informacjami potrzebnymi do poprawnego dostarczenia przesyłki oraz wystawienia faktury. W każdej chwili Klient może poprosić o skasowanie jego konta oraz danych osobowych. Posiadając konto w serwisie OlejeSamochodowe.com.pl, Klient nie jest zobowiązany do żadnych zakupów ani opłat. Konto jest darmowe. Płaci się jedynie za zakupione przez konto towary wg cen podanych w sklepie.Rejestracja nowego Klienta odbywa się poprzez wybieranie opcji Załóż nowe konto    

w prawej kolumnie sklepu w boksie PANET KLIENTA. Należy dokładnie wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.
Po wypełnieniu formularza należy zapoznać się z regulaminem sklepu oraz zaznaczyć "haczyk" u dołu ekranu z prawej strony w polu "Przeczytałem regulamin i zasady polityki prywatności:"

  1. UWAGA: Dane osobowe będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883). Logując się na stronach internetowych OlejeSamochodowe.com.pl i składając zamówienie Zamawiający każdorazowo wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.

  2. Zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania lub wycofania danych z bazy OlejeSamochodowe.com.pl


Po wprowadzeniu wszystkich danych do formularza można  kontynuować zakupy.

 
Logowanie

Logowanie do sklepu odbywa się poprzez podanie adresu e-mail oraz hasła.

Istnieje możliwość odzyskania zapomnianego hasła. W tym przypadku należy skorzystać z zakładki "Odzyskiwanie hasła". Po wypełnieniu zamieszczonego tam formularza, na wskazany adres e-mail (użyty do rejestacji konta), zostanie wysłany e-mail z nowym hasłem.

Nowe hasło można w każdej chwili zmienić w zakładce "Moje konto".


Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal