Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » Dział pomocy »
Wyszukiwanie produktów

Jak szybko znaleźc produkt którego szukamy??

 

Dla wygody Naszy klientów udostępniamy kilka sposobów wyszukiwania produktów, które jest pierwszym krokiem w procesie zakupu:

1. Szukanie w jednej z Kategorii na stronie głównej lub listy Kategorii

2. Szukanie produktu danego Producenta (lista Producentów)

3. Szukanie korzystając z Wyszukiwarki

4. Szukanie korzystając z Filtrów w każdej Kategorii

5. Korzystanie z Tagów (boks w lewym pasku, na dole strony)1. Wybranie Kategorii na stronie głównej
 


Produkty w naszym sklepie zostały podzielone na 17 kategorii głównych ułatwiających przeglądanie produktów powiązanych ze sobą. Każda kategoria dzieli się na podkategorie, zawężając tym sposobem pole poszukiwań.

Na stronie głównej w boksach kategorii widocznych jest tylko 5 najpopularniejszych podkategorii. Aby zobaczyć więcej podkategorii należy wybrać przycisk „WIĘCEJ >>” lub „Zobacz wszystkie kategorie”.

Listę wszystkich Kategorii można róznież otworzyc klikając ikonkę KATEGORIE  (ikona Kategorie)
 2. Wybranie z pola "PRODUCENCI" firmę, której produktów szukamy
 


Z tej opcji wyszukiwania warto skorzystać jeżeli interesują nas produkty konkretnego producenta. Aby zobaczyć listę wszystkich producentów oferujących swoje produkty w OlejeSamochodowe.com.pl proszę nacisnąć przycisk „Zobacz wszystkich producentów”.

Po wybraniu konkretnego producenta, wyświetla się lista produktów. Po lewej stronie znajduje się boks z kategoriami, w których znajdują się produkty danego producenta.


3. Wyszukiwarka - pole SZUKAJ

W polu SZUKAJ znajdującym się w lewej górnej części strony należy wpisac szukaną nazwę, fragment nazwy, frazę, (np.: mobil super, kompresor, szampon, 10W40  itp) i nacisąc Enter lub ikonkę lupy.
 


W przypadku nie znalezienia produktów odpowiadających wpisanej frazie, wyświetli się odpowiedni komunikat. Należy wtedy sprawdzić poprawność wpisanej frazy lub zmienić ją wpisując bardziej ogólną frazę.


4. TagiBoks z tagami znajduje się w prawej kolumnie na samym dole.

Zawiera zestaw fraz najczęściej wyszukiwanych przez Klientów OlejeSamochodowe.com.pl

 

5. Opcje przeglądania - szczegółowe filtry

 

Po wybraniu kategorii, producenta, lub skorzystaniu z wyszukiwarki, tagów, wyświetla się lista produktów.

Zazwyczaj lista jest dośc długa, więc udostępniamy filtr Opcje przegladania, który jest rózny w poszczególnych Kategoriach a pozwa na zawężenia pola poszukiwań produktu.Po wybraniu wszystkich opcji nacisnąć należy przycisk „FILTRUJ”.


 

 

 

Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal