Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » KOSMETYKI SAMOCHODOWE » odmrażacze i produkty na zime »
Osłona żaluzja aluminiowa ZIMOWA na przednią szybę BUS 200x100cm

Osłona żaluzja aluminiowa ZIMOWA na przednią szybę BUS 200x100cm

CENA: 9,50 PLN | 11,90
Carcommerce
Niedostępny
dla wybranej opcji.
Promocja
Czas realizacji
wysyłka jutro
Dostawa już od: 12,81 PLN
Waga: ok 0.20 kg
Wersja do druku Dodaj do przechowalni
  • OPIS
  • GWARANCJA

Żaluzja zimowa aluminiowa na przednią szybę BUS - osłania przed śniegiem i mrozem - 1szt. 

Solidnie wykonana żaluzja jest uniwersalnym dodatkiem do wyposażenia znajdująca zastosowanie w sezonie letnim i zimowym w samochodach dostawczych, jeepach , suv'ach i van'ach.

Posiada praktyczne w użyciu "uszy" które umożliwiąją szybki i pewny montaż na szybie (wystarczy zastrzasnąc "uszy" drzwiami).

Niezawodna w zimie - chroni przed zaleganiem śniegu na przedniej szybie, jak i jej zamrożeniu. Stosując osłonkę aluminiową unikniesz drapania szyb i długiego odśnieżania szyby zimą;

Dobra widoczność to większe bezpieczeństwo na drodze!

ZALETY:
Zabezpiecza przedną szybę przed pokrywą śnieżną, jak również częściowo zapobiega zamarzaniu szyby, przez co ułatwia przygotowanie samochodu do drogi w warunkach zimowych.Latem żaluzję można wykorzystać do zabezpieczania przed zbytnim nagrzaniem wnętrza samochodu.INSTRUKCJA MONTAŻU:
Żaluzję układa się na szybie przedniej, a następnie wykorzystując boczne przedłużenie umocować wewnątrz samochodu. Należy sprawdzić, aby żaluzja możliwie szczelnie dolegała do szyby.

Kolor:   srebrny
Rozmiar uniwersalny dla aut ciężarowych i busuów, jeepów, suv'ów, van'ów itp

Wymiary :


Długość z "uszami": 195cm

Długość części zasłaniającej szybę ("bez uszu") : 147cm

Szerokość: 100cm

mata, zasłonka, roleta, osłona zimowa, osłona na szybę, oslona na śnieg, przed śniegiem, przeciwszronowa, do busa, osłona do vana Kod: 2631 ZASZB
Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji czy złożenia reklamacji.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowanie

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal