Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » Dział pomocy »
Bezpieczeństwo zakupów

Dlaczego zakupy w OlejeSamochodowe.com.pl są bezpieczne?

Sklep internetowy Olejesamochodowe.com.pl przykłada przykłada ogromną wagę do zachowania bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji. Nasze starania czynią Olejesamochodowe.com.pl miejscem bezpiecznym , w którym Klient ma komfort robienia zakupów.

Bezpieczne transakcje płatnicze On-Line
Bezpieczne transakcje płatnicze On-Line Współpracujemy z największym portalem płatniczym w Polsce - Płatności.pl Wszystkie informacje o płatnościach są szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, dzięki czemu kupujący mają pewność, że część finansowa transakcji jest należycie zabezpieczona.
Certyfikat SSL dla OlejeSamochodowe.com.pl
Polityka prywatnościSklep OlejeSamochodowe.com.pl wprowadził certyfikat RapidSSL. Jest to wysokiej jakości 128-bitowy certyfikat SSL, gwarantujący maksimum bezpieczeństwa. Dzięki takim zabezpieczeniom wymiana informacji między Państwa komputerem a naszym sklepem jest zaszyfrowana i bezpieczna.
 
Certyfikat "Zaufana Strona" dla OlejeSamochodowe.com.pl
Polityka prywatnościCertyfikat "Zaufana Strona" jest przyznawany sklepom, które dbają o politykę prywatności i bezpieczeństwo. Aby otrzymać certyfikat należy prawidłowe zabezpieczyć przesył i ochronę danych Klientów. Certyfikat gwarantuje, że wszystkie dane podawane na stronie są szyfrowane i będą wykorzystywane tylko zgodnie z polityką prywatności firmy.

Zobacz Certyfikat "Zaufana Strona" dla OlejeSamochodowe.com.pl >>
Polityka prywatności
Polityka prywatności Polityka prywatności to zbiór zasad i informacji, informujących klientów jakie dane zbieramy i jak je chronić. W szczególny sposób dbamy o dane osobowe Klientów Naszych klientow, których ochrona jest dla nas bardzo ważna i w sposób szczególny strzeżemy ich przed dostępem osób trzecich.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r., Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. Klient ma prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia. W celu zmiany podanych danych należy zalogować się do własnego konta w OlejeSamochodowe.com.pl i w dziale "Moje konto" skorygowac podane wcześniej informacje. W celu skasowania konta należy skontaktować się telefonicznie, emailem na adres: sklep@olejesamochodowe.com.pl lub poprzez list polecony na adres: FH "ALA" Alicja Rozmus z siedzibą w Kozach, przy ul. Wiosennej 19.
Zaufali Nam...
komentarze allegro OlejeSamochodowe.com.pl sprzedaje swoje produkty w serwisach aukcyjnych, w tym Allegro. Zaufały Nam juz tysiące Allegrowiczów. Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi komentarzami.
 
Zaufane opinie
Portal OlejeSamochodowe.com.pl jest uczestnikiem Programu Ochrony Kupujących oraz Zaufane Opinie Ceneo. Setki użytkowników portalu Ceneo potwierdza wysoką jakość obsługi i bezpieczeństwo zakupów na OlejeSamochodowe.com.pl
 
Centrum Pomocy
Opinie o produktach Specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy obszerne informacje dotyczące naszej firmy, obsługi sklepu i systemu składania zamówień oraz ich realizacji w dziale Pomoc. Zapraszamy także do działu Poradnik, w którym znajdziecie przydatne informacje i ciekawostki dotyczące samochodu i jego eksploatacji.
 
 
Biuro Obsługi Klienta
Kontakt Jeżeli macie pytania, czy też potrzebujecie porady dotyczącej korzystania ze sklepu OlejeSamochodowe.com.pl, nie wiecie jaki produkt wybrać proponujemy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Do dyspozycji klientów oddaliśmy telefon i faks, adresy e-mail czy też serwis GG oraz Facebook. Szczegółowe dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Program Ochrony Kupujących
Program Ochrony Kupujących Każdy Klient ma prawo do zwrotu nienaruszonego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10dni od otrzymania przesyłki. Towar zwracany nie może nosić śladów użytkowania, musi zostać zwrócony z dowodem zakupu (paragon lub faktura vat) oraz informacją o numerze konta na które ma zostać zwrócona równowartość towaru. Koszty zwrotu ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych. OlejeSamochodowe.com.pl zobowiązuje sie do zwrotu wartości towaru w ciągu 14dni od otrzymania towaru.

Mając na uwadze dobro Naszych Klientów dokładamy wszelkich starań by przesyłki były zapakowane solidnie i bezpiecznie. Każda paczka kurierska jest ubezpieczona. Niestety zdarzają się informację o uszkodzeniach przesyłek. W takich sytuacjach nie czekamy do rozpatrzenia reklamacji przez firmy spedycyjne czy pocztę, ale wysyłamy kolejną przesyłkę do klienta aby jak najszybciej otrzymał pełnowartościowy towar, który zamówił.
 
Sklep Motoryzacyjny
OlejeSamochodowe.com.pl prowadzi także sprzedaż w sklepie stacjonarnym w Kozach. Dla wygody Naszych Klientów zapraszamy po zakupy, sprawdzenie towarów, odbiór osobisty zakupionych artykułów w prawdziwym sklepie. Służymy fachową poradą i pomogamy w montażu akcesoriów, piór wycieraczek itp.
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal