Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » Dział pomocy »
Wiarygodność/referencje

Wiarygodność/referencje

 

Zaufali Nam Alegrowicze, i Ty możesz nam zaufac...
komentarze allegro OlejeSamochodowe.com.pl sprzedaje swoje produkty w serwisach auckyjnych, w tym Allegro. Zaufały Nam juz setki Allegrowiczów. Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi komentarzami.

Doświadczenie i solidna pozycja na rynku...
OlejeSamochodowe.com.pl współpracuje z wieloma firmami, sklepami motoryzacyjnymi, warsztatami oraz stacjami paliw z całej Polski. Posiadamy siec stałych klientów, którym systematycznie dostarczamy towar od początku dzialajności czyli od 1995roku. Więcej o firmie dowiesz sie Tutaj.

Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy, stacje paliw oraz warsztaty samochodowe! Oferujemy atrakcyjne ceny i warunki współpracy. W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt z Biurem Obslugi Klienta : biuro@olejesamochodowe.com.pl

 

Certyfikat "Zaufana Strona" dla OlejeSamochodowe.com.pl
Certyfikat "Zaufana Strona" jest przyznawany sklepom, które dbają o politykę prywatności i bezpieczeństwo. Aby otrzymać certyfikat należy prawidłowe zabezpieczyć przesył i ochronę danych Klientów. Certyfikat gwarantuje, że wszystkie dane podawane na stronie są szyfrowane i będą wykorzystywane tylko zgodnie z polityką prywatności firmy.

Zobacz Certyfikat "Zaufana Strona" dla OlejeSamochodowe.com.pl >>

 


Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal