Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » Dział pomocy »
Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo transakcji

Serwis OlejeSamochodowe.com.pl  korzysta z systemu płatności elektronicznych Płatności.pl oraz PayPal.

Dane dotyczące karty można podać poprzez internet, korzystając ze specjalnego, bezpiecznego sposobu podawania poufnych danych (wtedy informacje dotyczące karty nie zostaną ujawnione nam, a jedynie centrum autoryzacyjnemu: firmom PolCard lub eCard.

Co się tyczy bezpieczeństwa - zarówno techniczna strona przekazywania numeru karty, jak i procedury stosowane w sklepie OlejeSamochodowe.com.pl powodują, że dane dotyczące karty Klienta nie dostaną się w ręce niepowołanych osób. W celu zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa płatności kartami kredytowymi korzystamy z systemu Płatności.pl (który korzysta z PolCard, eCard). Wszystkie operacje odbywają się poprzez bezpieczne modele transakcji. Ich zaletą z punktu widzenia płacącego jest fakt, że Klient numer Swojej karty ujawnia jedynie wybranemu przez Siebie centrum autoryzacyjnemu, rozliczającemu transakcję. Oznacza to, że poufne dane posiadacza karty nie będą nam ujawniane. Bezpieczeństwo transakcji zostanie także zapewnione dzięki wykorzystaniu przez nas i przez PolCard oraz eCard bezpiecznego protokołu SSL. Autoryzacja transakcji odbywa się błyskawicznie (online). Informacje na temat tego sposobu rozliczenia znajdują się na stronach PolCardu i eCardu. Można zapoznać się również z instrukcją krok po kroku, jak bezpiecznie zapłacić kartą.

Posiadacze kont Inteligo lub mBank, może dokonać bezpiecznej, szybkiej i bez prowizyjnej transakcji ze swojego konta, wykorzystując system Płacę z Inteligo lub mTRANSFER. Po wybraniu tej opcji zostanie przeniesiony na strony banku i po zalogowaniu się będzie mógł zlecić płatność. Zlecona płatność zostanie automatycznie przelana na nasze konto. O usługach Płacę z Inteligo i mTRANSFER przeczytać można odpowiednio na stronach Inteligo i mBanku.
 


Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal