Jesteś tutaj: OlejeSamochodowe.com.pl » DODATKI DO OLEJÓW I PALIW » Dodatki do paliw »
Dodatek AdBlue 4,5L z lejkiem

Dodatek AdBlue 4,5L z lejkiem

CENA: 24,90 PLN
Arge
Niedostępny
dla wybranej opcji.
Czas realizacji
wysyłka 1 - 5 dni
Dostawa już od: 15,00 PLN
Waga: ok 20.00 kg
Wersja do druku Dodaj do przechowalni
  • OPIS
  • GWARANCJA

Dodatek AdBlue 4,5L ( Euro 5) z lejkiem marki NOXY


AdBlue jest produktem, który jest używany w celu zmniejszenia szkodliwości spalin silników z zapłonem samoczynnym , aby spełniały normy emisji określone EURO 5.


Z punktu widzenia chemii jest to niezwykle czysty roztwór mocznika  dedykowany przede wszystkim do silników z systemem oczyszczania spalin SCR (Selektywna Redukcja Katalityczna).AdBlue dozowany jest do odrębnego,  zbiornika, skąd podawany  jest dalej, do katalizatora SCR. Wysoka temperatura  wewnątrz katalizatora zamienia mocznik w amoniak oraz dwutlenek węgla. Zachodzą  reakcja chemiczne między amoniakiem i tlenkami azotu,  W wyniku czego  powstają nieszkodliwe substancje: para wodna oraz lotny azot.Produkt AdBlue jest niezbędny do spełnienia normy EURO 5 dotyczącej czystości spalin, która obowiązuje od 1 września 2009 roku.


Korzyści ze stosowania :


  • niższe zużycie paliwa o 3-4% , W silnikach   z normą EURO 5 nawet 5%
  • możliwość utrzymania, a nawet wydłużenia okresów międzyserwisowych pojazdów;
  • wzrost wartości samochodu przy odsprzedaży;
  • ochrona środowiska naturalnego .
  • niższe opłaty drogowe w UE

Przechowywanie :

AdBlue można przechowywać 1 rok jeśli robi się to w prawidłowy sposób tzn. z dala od źródła światła , światła słonecznego. Nie wystawiać na działanie zbyt  wysokich i zbyt niskich temperatur. Poziom zamarzania to -11,5 stopni Celsjusza.  Przechowywać w zamkniętym pojemniku i w dobrze wietrzonym pomieszczeniu.

Adblue, ad blue, dodatek do euro 5 Kod: 3967 Adblue4,5
Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji czy złożenia reklamacji.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowanie

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji
Brak informacji o przeglądanych produktach.
literal